Labai kompetentinga,protinga,tiksli,empatiška gydytoja. Niekada nepalieka neišsprestos problemos. Smulkiai viską išaiškina. Ačiū didžiausias uz Jūsų profesionalumą.
Labai rūpestinga ir atsakinga gydytoja. Skiria daug laiko pacientui, išklauso ir sprendžia ligonio sveikatos problemas. Labai rekomenduoju!
Gydo mano mamą jau 3 metus,puiki gydytoja,puiki specialistė, padarė ir tebedaro viską,kad padėti ir gydyti,linkiu kuo didžiausios sėkmės ir laimės.
Dėmesio, tai yra subjektyvi lankytojo nuomonė! Portalo administratoriai neprisiima atsakomybės už pateikiamas nuomones.
Gydytojo įvertinimas
Atsiliepimai apie gydytoją