Albina Gražina Abubekerovienė

Gydytojas
Susijusios ligos
Specilizacija: Dermatovenerologas
Miestas: Klaipėda
Vieta: Klaipėdos vaikų ligoninė, VĮ
Adresas: K.Donelaičio g. 7
Papildyti informaciją (pildo gydytojas)

Gydytojo įvertinimas

Gydytojo profesionalumas
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai
Gydytojo bendravimo įgūdžiai
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai
Gydytojo rūpestingumas
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai

Atsiliepimai apie gydytoją

Dėl netinkamai paskirto gydymo, mano vaikas atsidūrė pas chirurgą. Bet dabar nieko neįrodysi, nes išraše parašyta ne tai, ką iš tikrųjų sakė daryti. Kai kalbėjau su ja telefonu dėl komplikacijų, kurias sukėlė jos paskirtas gydymas, išgirdau tokį atsakymą: "Ko jūs dabar iš manęs norit?"
Tikrai nemaloni gydytoja jei taip galima pavadinti, antra karta jau vyras eis, nes su jos tokiu nemansagiu bendravimu nebesinori susidurti, telegonu norejau pasikonsultuoti, tai padejo rageli, pasakydama, kad neturiu laiko.
Tikrai, kad tragedija! Neverta gydytojos vardo, netrukom pas ją nei 3min. Pasakė atopinis dermatitas, sekunde akį užmetus, pasakė, išaugs arba ne, nežinau, kam išvis skirti tokie specialistai. Bereikalingas važiavimas. Nemaloni.
Visiška tragedija, daugiau kojos nekelsiu. Tik įėjus į kabinetą, visų pirma turi išklausyti jos necenzūrinį tyčiojimąsi iš ką tik išėjusios pacientės. Šiurkšti, grubi, nesiklauso, į vaiką net akių nepakėlusi, iškart nusprendė, kad tai atopinis dermatitas ir paskyrė gerti antialerginius vaistus, paskyrė brangiausių įmanomų tepalų, nuo kurių būklė dar pablogėjo. Visus iki tol konsultavusius gydytojus ir mane pačią išvadino kvailais.
Labai nemaloni gydytoja,,senamadisku paziuru,,nieko nepaklausi,lb nemalonei atsako,drasko akis.
Dėmesio, tai yra subjektyvi lankytojo nuomonė! Portalo administratoriai neprisiima atsakomybės už pateikiamas nuomones.