Aldona Jazgevičienė

Gydytojas
Susijusios ligos
Specilizacija: Vidaus ligų gydytojas
Miestas: Švenčionys
Vieta: Švenčionių raj. PSPC, VšĮ
Adresas: Strūnaičio g. 3
Papildyti informaciją (pildo gydytojas)

Gydytojo įvertinimas

Gydytojo profesionalumas
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai
Gydytojo bendravimo įgūdžiai
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai
Gydytojo rūpestingumas
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai

Atsiliepimai apie gydytoją

Nerekomenduoju, nes mano nuomone, gydytoja neįsigilino į paciento, gulinčio ligoninėje, būklę. Pasiteiravus, kokia ligonio būklė, ji atsakė, kad gera, nors ligonis į ligoninę buvo atvežtas vaikštantis ir kalbantis, o ligoninėje tapo tik gulinčiu ir su sunkia neaiškia artikuliacija. Pasakius tą faktą gydytojai, jį paprieštaravo ir patikino, kad ligonis pats eina į tualetą. Mano nuomone, gydytoja konsultuodama galimai sumaišė ligonius, kadangi ligonis teigė, jog į tualetą jis buvo nuvežtas seselės su vežimėliu ir kad nesituština jau savaitę laiko (tąkart nuvežus seselei irgi nepavyko išsituštinti). Mano asmenine nuomone, seka išvada, kad gydytoja per 12 dienų nepakankamai skyrė laiko įsigilinti į paciento būklę, o skirtas gydymas antibiotikais buvo nepakankamai veiksmingas, kadangi plaučių uždegimas nepasibagė. Maža to, galimai skirti antibiotikai neskiriant probiotikų tapo vėlyvesnio virškinamojo trakto sutrikimo (paviršinio gastrito) priežastimi, dėl kurio ligonis neturėjo apetito ir negalėjo tinkamai išsituštinti. Į klausimą, kodėl antibiotikai ilgą laiką buvo skiriami be probiotikų, gydytoja atsakė, jog ligoninė turėjo mažai probiotikų, todėl probiotikus skyrė tik 2 dienas. Gydytoja negalėjo paaiškinti, dėl kokios priežasties nebuvo pranešta ligonio artimiesiems apie probiotikų poreikį. Mano asmenine patirtimi per konsultaciją dėl tėvo būklės gydytoja ketino ligonį už poros dienų išrašyti namo motyvuodama tuo, kad jo būklė, pasak jos, yra normali ir ligoninėje jį gali laikyti pacientus tik 10 d. (nors plaučių uždegimas buvo neišgydytas). Galiausiai bekalbant telefonu gydytoja nutraukė pokalbį teigdama, kad turi ir kitų pacientų. Vėliau artimiesiems reikalaujant dūstantis ligonis buvo pervežtas į Santariškių priimamąjį, kur jam buvo diagnozuotas kovidas. Priimajame budintis gydytojas atvežusiems felčeriams papriekaištavo, kodėl ligonis tokios būklės yra gabenamas, o ne gydomas Švenčionių ligoninės reanimacijoje.
Gydytoja, kuri nesigilina į pacientų lygas, jų dydymo eigą ir būklę. NIEKAM NEREKOMENDUOJU pakliūti pas tokius " specialistus-nugydytojus". Nepalikite savo artimųjų Švenčionių lygoninės Geriatrijos skyriuje mirtį.
Gydytoja nesigilina į paciento, gulinčio Švenčionių ligoninėje, būklę. Pasiteiravus, kokia ligonio būklė, ji atsakė, kad gera, nors ligonis į ligoninę atvažiavo judantis, o ligoninėje tapo tik gulinčiu. Pasakius tą faktą gydytojai, jį paprieštaravo ir patikino, kad ligonis pats eina į tualetą (nors pats ligonis teigia priešingai ir teigia, kad nesituština apskritai jau savaitę laiko). Iš to seka išvada, kad gydytoja per dvi savaites visiškai neįsigilino į paciento būklę, skirtas gydymas antibiotikais irgi nebuvo veiksmingas. Nors plaučių uždegimas buvo neišgydytas, gydytoja norėjo ligonį išrašyti namo motyvuodama tuo, kad jo būklė normali ir ligoninėje jį gali laikyti pacientus tik 10 d. Galiausiai bekalbant apie jos gydomo ligonio būklę, gydytoja nutraukė pokalbį sakydama, kad turi ir kitų pacientų.
Dėmesio, tai yra subjektyvi lankytojo nuomonė! Portalo administratoriai neprisiima atsakomybės už pateikiamas nuomones.