Daiva Asta Apanavičienė

Gydytojas
Susijusios ligos
Specilizacija: Vaikų ligų gydytojas
Miestas: Vilnius
Vieta: Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, VšĮ
Adresas: Antakalnio g. 57
Papildyti informaciją (pildo gydytojas)

Gydytojo įvertinimas

Gydytojo profesionalumas
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai
Gydytojo bendravimo įgūdžiai
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai
Gydytojo rūpestingumas
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai

Atsiliepimai apie gydytoją

Dėkui gydytojai. Labai padėjo, nuramino, kai mūsų vaikelis susirgo ir skubiai reikėjo vykti į ligoninę, Labai rūpestinga. Nuošindžiai ačiū.
Labai rūpestinga, nuostabi gydytoja. Tik jos dėka gavome reikiamą gydymą. Didelis dėkui!
Gerb. gydytoja Apanavičienė yra puiki! Gydytoja mus priėmė laiku, nors ir reikėjo truputėlį palaukti priimamajame, bet tai yra suprantama, kadangi dabar pats ‘ligų sezonas’. Ji atidžiai išklausė problemą, apžiūrėjo vaikutį, tiksliai diagnozavo negalavimą ir paskyrė atitinkamą gydymą. Praktika gydytojui būti su medicinine kauke yra visose save gerbiančiose gydymo įstaigose, nes tai ne tik apsaugo gydytoją, bet taip pat ir jus bei jūsų vaikutį. Matėsi, kad gydytoja myli savo darbą ir vaikus - su mūsų mažyliu bendravo labai gražiai apžiūros metu ir stengėsi prajuokint, nuramint, nors ir anas karščiavo ir muistėsi. Tikrai visiems rekomenduoju, puiki specialistė.
Puiki gydytoja,, labai Jums ačiū. Mūsų vaikas sunkiai sirgo, buvome labai įsitempę. Nors teko palaukti eilėje - skubios pagalbos skyriuje kitaip nebūna per gripo sezoną - bet mums laiku buvoi suteikta pirmoji pagalba, vaikas apžiūrėtas, atlikti visi reikalingi tyrimai ir paskirtas gydymas. Gydytojos dėka vaikelis ir vėl sveikas. Visiems rekomenduoju.
Jokių būdų ir niekam nerekomenduoju šitos gydytojos. Visų pirmą matyt apie mandagumą jinai net nieko nežino. Antras dalykas, gydytoja buvo su kaukė, kas visiškai buvo normalu, bet prie riekančio nuo skausmu vaiko jinai buvo prisilietus su pasibriaujėjimų, mums iš vis buvo pasakyta prie jos nesiartinti, lyg mes butume raupsuotieji. Lygos jinai taip ir nenustatė. Atsakymas buvo labai juokingas man atrodo, bet aš nesu tikra. Ačiū ponė gydytoja, tokią diagnozė aš pati galėjau nustatyti, ir nereikėtu laukti neaiškaus atsakymo 3 valandas. Kai tuo metų vienerių metų, karčiojantis vaikas laukė neaiškios pagalbos koridoriuje. Galiausiai matyt reikėjo kažka išrašyti, tai gydytoja nerado nieko geriau, kaip prie neaiškios jai lygos tiesiog vaikui išrašyti antibiotikus. Tikiuosi visi vaikučiai liks sveiki ir gyvi po tokių gydymų.
Dėmesio, tai yra subjektyvi lankytojo nuomonė! Portalo administratoriai neprisiima atsakomybės už pateikiamas nuomones.