Dovylė Žiupsnienė

Gydytojas
Susijusios ligos
Specilizacija: Šeimos gydytojas
Miestas: Vilnius
Vieta: Centro poliklinikos Diagnostikos centras, VšĮ
Adresas: Pylimo g. 3/1
Papildyti informaciją (pildo gydytojas)

Gydytojo įvertinimas

Gydytojo profesionalumas
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai
Gydytojo bendravimo įgūdžiai
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai
Gydytojo rūpestingumas
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai

Atsiliepimai apie gydytoją

Labai puiki gydytoja. Visada imasi daugiau, nei tikiuosi. Skiria apsilankymus pas antrinio lygio gydytojus, užsako kraujo tyrimus. Domisi, klausia, paskambina, informuoja. Maloni, profesionali, dėmesinga. AČIŪ!
Pirma karta sutikau tokia savo darbui atsidavusia gydytoja. Labai nustebino tas dalykas kad labai stengiasi isigilinti i zmogaus negalavimus, tada atsiversti knyga, pasidometi ir duoti patarimus ir t.t. Aciu Jums ir dideles sekmes visur ir visada. Te laimina Jus Dievas. Nuosirdziai, Jusu pacientas.
Džiaugiuosi, kad man labai pasisekė ir turiu tokią nuostabią, dėmesingą, profesionalią šeimos gydytoją .Ačiū , Dovilė . !
Gydytoja "nuo dievo". Atidi, kantri, profesionali. Patekau pas ją atsitiktinai. Prieš tai keitėsi gydytojai ir tiesa sakant, lankiausi ten tik dėl biuletenio. Jei reikdavo rimčiau, eidavau privačiai. Bet gyd. Žiupsnienė pakeitė mano požiūrį. Labai atsakinga, maloni, viską išsiaiškinanti iki galo. Nuodugniai paaiškina problemos esmę ir jos sprendimą. Esu laiminga turėdama tokią šeimos gydytoją
Užsiregistravau atsitiktinai, bet lankausi jau ilgai. Labai atidi, lengvai bendraujanti, profesionali gydytoja. Esu labai patenkinta ir, jeigu kas klaustų rekomendacijos- būtinai rekomenduočiau.
Tikrai nerekomenduoju
Puiki atsidavusi gydytoja, skiria dėmesio pacientui ir jo problemoms, domisi naujovėmis, žodžiu, Gydytoja iš didžiosios raidės. Ačiū jai :)
Man pasisekė, kad turiu tokį nuostabų šeimos gydytoją. Puikus, dėmesingas profesionalus gydytojas! Labai rekomenduojama
Labai gera, nuoširdi ir rūpestinga gydytoja. Visada išgirsta, stengiasi padėti, rūpinasi ne tik apsilankymo metu, bet ir skambindama pasiklausti, ar viskas gerai dėl sveikatos. Visada stengiasi rasti geriausią sprendimo būdą. Labai rekomenduoju :)
dirba puikiai
dirba nekaip. nerekamendoju.
Dėmesio, tai yra subjektyvi lankytojo nuomonė! Portalo administratoriai neprisiima atsakomybės už pateikiamas nuomones.