Eglė Karaliūtė

Gydytojas
Susijusios ligos
Specilizacija: Šeimos gydytojas
Miestas: Vilnius
Vieta: Euromed klinika, Sanum medicale UAB
Adresas: Parko g. 2
Papildyti informaciją (pildo gydytojas)

Gydytojo įvertinimas

Gydytojo profesionalumas
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai
Gydytojo bendravimo įgūdžiai
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai
Gydytojo rūpestingumas
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai

Atsiliepimai apie gydytoją

Gydytoja neseniai atvyko į provinciją.Lankiausi jau keleta kartų.Ir nusprendžiau parašyti.Pirmiausiai,matos profesionalumas- iškart skiria gydymą ,( ne taip ,kaip kiti ,palauk,praeis,, ir duoda siuntimus toliau,( kuriuos sunku gauti ),; kalba taktiškai .-tai ir parodo nuoširdų rūpestį žmonėmis.Linkiu kantrybės ir pasisekimo .Turim džiaugtis,kad ćia atvyksta daktarai ,nes jų trūksta.,o nuvykti į didelius miestus ne kiekvienas gali.
Skaitau kazkoki melą, apie gydytoja ! Tikrai padėjo ir su vaikų, pati tarėsi kad greiciau priimtu į santariskes, ir savo numerį buvo palikus! Dėl mamos tai iš viso visąlaik tik bandė padėt, galėjome visąlaik susiskambinti ir tartis kaip ten kas! Nes mama pati blogai orientuojasi ir komunikuoja
Nemandagi, netaktiska vaikų atžvilgiu. Visiškai nezmogiska asmenybe. Nerekomenduoju!
Labai nusivylėme gydytojos paslaugomis, tokio nelankstumo šeimos gydytojos nesam dar sutike, ir iš viso kaip gali dirbti tokiose pareigose. Nelanksti kliento ažvilgiu,konsultuoja tik ligoniui atvykus į kliniką, jei karščiuoji ar kas nutinka, net nešneka telefonu, tik atvykus. Klausimas jei turi aukštą temperatūra, ar šiaip kas nutinka, šiuo karantino laikotarpiu manau tai turėtu būti privaloma. Niekam nerekomenduočiau prisirašyti prie tokio nelankstaus mediko.
Labai gera gydytoja, viska išklauso labai įdėmiai,dirba taip pat ir su vaikučiais.
Dėmesio, tai yra subjektyvi lankytojo nuomonė! Portalo administratoriai neprisiima atsakomybės už pateikiamas nuomones.