Gintarė Ambrasaitė

Gydytojas
Susijusios ligos
Specilizacija: Šeimos gydytojas
Miestas: Marijampolė
Vieta: Gutavita, UAB
Adresas: Sporto g. 2
Papildyti informaciją (pildo gydytojas)

Gydytojo įvertinimas

Gydytojo profesionalumas
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai
Gydytojo bendravimo įgūdžiai
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai
Gydytojo rūpestingumas
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai

Atsiliepimai apie gydytoją

Pati geriausia gydytoja. Atranda tai ko daugelis gydytojų nesugeba atrasti, skiria tinkamus vaistus, nustato diagnozę ir kas svarbiausia atsižvelgia į pacientą kaip į žmogų. Visiems linkėčiau apsilankyti pas šią gydytoją ir netikėti piktais komentatoriais, kurie sudaro tikrai klaidingą nuomonę. P.s. o prastų dienų būna pas mus visus, nes visi esame žmonės.
Tėtis nuvykęs pas ją skundėsi kairės rankos, mentės, kaklo skausmais. Viso labo gavo siuntimą pas neurologą, kai tuo tarpu čia buvo aiškūs infarkto požymiai. Parvykias namo pasijuto dar blogiau, ko pasekoje ištiko infarktas ir šiai dienai mes jo jau nebeturime... Tai ir parodo gydytojos požiūrį,atsakomybę ir kompetenciją.
Jos pacientą ištiko insultas, bet kai darė tyrimus pasakė kad dar ne kiekvienas tokia gera sveikata pasižymi. Taigi tik po mėnesio, patekus pas kitą gydytoją ligoninėj, buvo galima sužinot, kad smegenim padaryta žala, dėl insulto, kurio ji nepastebėjo. Gal kažkam malonesniam ir labiau kompetetingam reiktų pareigas savo perleist.
Gera specialistė. Didelis ačiū. Rekomenduoju.
Gerai išmano savo darbą, rekomenduoju.
Puiki specialistė, ačiū ir sėkmės!
Labai gera daktarė. Taktiška, kompetetinga, greitai nustatė problemą ir skyrė gydymą.
Labai gera daktarė. Problemą nustatė iškarto ir skyrė teisingą gydymą.
Gintarė Ambrasaitė - puiki daktarė. Ačiū Jums!
Dar neteko sutikti ne vienos gydytojos tokios supratingos.Labai jai dekinga.
Gintarė Ambrasaitė - puiki daktarė, nustatė problemą iš karto. Skirtas gydymas padėjo.
Man tai visai gera gydytoja, aišku, kad tobulėjimui nėra ribų, bet aš asmeniškai neturiu jokių priekaištų šiai gydytojai nors lankausi jau daug metų.
Gydytoja visiškai nekompetetinga. Atvykus pas ją vizitui, nesigilina visiškai į sveikatos būklę, skiria diagnozę tokią, kuri jai atrodo naudinga, tam, kad nereiktų labai vargintis. Neskiria atlikti išsamius tyrimus, nematuoja kraujo spaudimo, nors ir bandai pasveikti 2 savaites, esi su aukšta temperatūra, visiškai neprakalbi ir esi kamuojamas stipraus gerklės skausmo, nes dėl anginos susidarė net pūliai, ji sugeba paskirti inhaliacijas ir nuo kosulio skirtus vaistus “Brontex“. Apie antibiotikus ar nedarbingumo lapelį negali būti net kalbos. Ir taip jau nebe pirmą kartą.
labai nusivyles esu,buvo luzus koja,priklause rebilitacija 14 dienu,pasake kad nera pinigu,pikta nemaloni daktare,ir esu labai nusivyles jos kaip daktares darbu
galetu daugiau demesio skirti pacijantams,ir but malonesne sujais...
reikia pas ja eiti,jau namie spaudimas sukyla,niekad tokios ale gydytojos,neteko sutikt
Nemalonus žmogus Gyd Gintarė Ambrasaitė, bendrauja kaip ne su žmogumi, nei -laba dieną nei -viso gero, pirmi žodžiai- tipo ko čia atėjai neturiu ką tau pasakyti. Nei pirmo vizito metu kaip pas šeimos gydytoją nieko nenori sužinoti apie žmogų. Nusivyliau, kad tokie specialistai dirba. Po pirmo savo vizito keisiu gydytoją.
Dėmesio, tai yra subjektyvi lankytojo nuomonė! Portalo administratoriai neprisiima atsakomybės už pateikiamas nuomones.