Raimunda Jurgilienė

Gydytojas
Susijusios ligos
Specilizacija: Vaikų ligų gydytojas
Miestas: Elektrėnai
Vieta: Elektrėnų ligoninė, VĮ
Adresas: Taikos g. 8
Papildyti informaciją (pildo gydytojas)

Gydytojo įvertinimas

Gydytojo profesionalumas
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai
Gydytojo bendravimo įgūdžiai
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai
Gydytojo rūpestingumas
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai

Atsiliepimai apie gydytoją

Nuostabiausia gydytoja, myli vaikus ir jie ja myli, labai profesionali!!! Aciu!!!
Sutinku, daktarė yra dalykiška, bet TIKRAI RŪPESTINGA. Norėčiau padėkoti, kad paskyrė gydymą, paliko mane ir mano dviejų metukų sūnelį nakčiai stebėjimui ir atliko visus reikalingus tyrimus. Aš rami ryte išvykau namo. Ačiū Jums!
Sveiki. Susirgo mūsų mažiausias vaikas beveik 2 metuku. Negražiai kvėpavo, nuvažiavome į poliklinika - viskas guldom, nes išeiginės ant nosies. Davė siuntimą į Antakalnį. Atvažiavom, sakau pažiūrėkite ar tikrai reikia gultis, vaikas linksmas, valgo, geria, temperatūros nėra. Mus pasitiko Raimunda Jurgilienė, apžiūrėjo vaiką, išklausinėjo ką darėm. Pamatavo deguonies kiek5, kaip ir viskas gerai. Sako kad ne taip darėm inhaliacij1, atnešė specialią tūbą, supurškė vaistu ir vaikui per 10 min dingo visas negražus kvėpavimas. Pasakė kaip gydyti namie, kad purškiamus reikia purkšti per tūba arba galina naudoti buteli nuo mineralinio nupjovus dugną. Nesiūlė jokiu antibiotiku. Draugauja su homeopatija. Noriu pasakyti daktarei DIDELIS AČIŪ ir kad daugiau butu tokiu atsidavusiu ir profesionaliu daktaru. Stanislovas, Jokūbo tėtis.
Kaip gydyoja, tai gal ir nieko, ilgiau pas ja gydytis neteko, bet jau bendravimo prasme jai yra sudetinga. :( Svarbu aprekt, akis draskyt, o patarimo - 0. Dar girtis megsta kokia puiki ji mama, ir kaip nuostabiai su pipete sulasina 1,5 l per para - tiesiog i Gineso rekordu knyga reik registruot tokia gydytoja ir mama. Tisiog stebukladarė!
Dėmesio, tai yra subjektyvi lankytojo nuomonė! Portalo administratoriai neprisiima atsakomybės už pateikiamas nuomones.