Atlėpusių ausų korekcija – greita ir paprasta procedūra

2017-11-23 | Ligos.lt

Jeigu Jūsų ausų padėtis  netenkina Jūsų poreikių ir pastebima, kad atlėpusios ausys Jums sukelia gana daug diskomforto – tokiu atveju rekomenduojame pasinaudoti greita ir paprasta operacija, kuri gali padėti susigrąžinti gražų veidą ir kiek sumažinti atlėpusių ausų išlinkimus.

Ausų korekcija yra plastinė operacija, tačiau dėl savo paprastumo ir greičio labai dažnai pavadinama paprasčiausia procedūra. Jeigu svarstote, kad tokio tipo operacija Jums reikalinga – naudinga kreiptis į chirurgą, kuri jis įvertinęs Jūsų ausų būklę gali pasakyti, kokia alternatyva egzistuoja ir kaip galima greitai susigrąžinti nuostabias ausytes.

Ausų korekcija yra atliekama dėl kelių priežasčių:

  • Kai yra susidaręs per didelės kremzlės kiekis, kuris gadina ausies estetiką.
  • Kai ausys yra labai atlėpusios.
  • Kai ausys yra labai didelis.
  • Kai ausies kaušelis neproporcingas.
  • Kai ausų forma yra neįprasta.

Bet kuriuo atveju pirmiausia būtina konsultacija su chirurgu, kuris įvertins, ar operacija apskritai yra galima, labai dažnai žmonės nori kardinalių pokyčių, kadangi atrodo, kad jeigu jau yra pasiryžtama operacija – reikia iš jos išspausti kuo daugiau. Toks požiūris nėra labai geras, kadangi ausies korekcijos tikslas yra išlaikyti kuo didesnį natūralumą.

Ausies korekcija dažniausiai trunka iki vienos valandos ir ji yra atliekama naudojant vietinę nejautrą. Galbūt todėl šios operacijos paprastumo ji kartais yra pavadinama paprasčiausia procedūra, kuri gali padėti greitai išspręsti nemalonius kūno pakitimus. Procedūra atliekama beveik visiems, kurioms jos reikia. Visgi, yra išimčių. Norėdami tiksliai žinoti savo galimybes privalote kreiptis į  chirurgus, kurie yra pasiruošę ne tik jus pakonsultuoti, tačiau ir atsakyti į visus iškilusius klausimus bei padėti nuspręsti, ar Jums tikrai reikalinga ši procedūra.

Ausų korekcija – greitas ir paprastas būdas turėti tokias ausis apie kokias svajojate. Dabar yra geriausias laikas ryžtis operacijai, tad pirmyn.