Ginekomastija: natūralus gydymas ir pooperacinis periodas

2017-10-16 | Ligos.lt

Statistika rodo, kad ginekomastija skundžiasi daugiau nei 30 % viso pasaulio vyrų. Deja, skaičius nuolatos auga. Su tuo dažniausiai susijęs pasyvus gyvenimo tempas, dažnas viršsvoris bei žalingi įpročiai, kurie ir prisideda prie šios problemos.

Nors ginekomastija nekenkia fiziškai ir vyrai nejaučia skausmo ar kažkokio diskomforto, tačiau psichologinės problemos yra dažna šios ligos pasekmė. Paprasčiausiai daugelis vyrų jaučia diskomfortą, kai reikia nusirengti, vasaros metu negali dėvėti net ir maikučių, kadangi per jas puikiai matosi iškilusi problema.

Natūralus gydymo būdai

Ginekomastija reikalauja chirurgo konsultacijos arba bent jau pokalbio su mediku, kuris gali patarti, kokie vaistai reikalingi, kad būtų galima pradėti kovoti su šiuo sutrikimu. Deja, jokios natūralios priemonės, kurias gali rekomenduoti Jūsų močiutė – nebus veiksmingos, kadangi jai reikia chirurginės intervencijos.

Žinoma, pirmiausia rekomenduojama bandyti numesti svorio ir tuo pačiu atsisakyti žalingų įpročių, kurie taip pat gali skatinti tokio tipo problemos mažėjimą. Taip pat siūlome kuo sveikiau gyventi, kadangi tai dalinai gali padėti sumažinti šią problemą arba net ją išspręsti.

Operacija ir pooperacinis laikotarpis

Geriausias ir paprasčiausias būdas kovoti su šiuo nemalonumu – operacija, kuri padaroma labai greitai, paprastai ir dažniausiai nesukelia jokių problemų. Kadangi ši operacija yra labai paprasta – dažniausiai nejuntamas joks diskomfortas, kuris galėtų sukelti kokių nors nesklandumų.

Natūralu, kad po procedūros kurį laiką asmuo gali jausti jautrumą krūtinės srityje ir tai yra visiškai natūralu, kadangi operacija būtent ir yra atliekama prie liaukos.  Dažniausiai po operacijos nelieka jokio matomo rando, tačiau mes siūlome įsigyti kremus, kurie galėtų leisti sumažinti randus.

Kai kuriais atvejais po operacijos matomas kraujavimas, tačiau dažniausiai jis labai greitai praeina. Visgi, siūlome kreiptis į gydytoją, kuris pasižiūrės ar viskas buvo atlikta teisingai ir leis Jums džiaugtis nauju, puikiu kūnu.

Ginekomastija yra išgydoma labai greitai ir paprastai, tad pirmiausia reikia kuo skubiau kreiptis į profesionalus, kurie yra pasiruošę suteikti Jums pagalbą.

Mylėkite savo kūną ir jauskitės puikiai jame.