Lengviausia plastinė operacija – nosies operacija

2017-09-22 | Ligos.lt

Turbūt ne kartą teko girdėti, kad Egipto karalienė Kleopatra buvo labai graži moteris. Istorikai tikina, kad tai visiškas melas. Paprasčiausiai ji turėjo labai didelę nosį ir jautėsi negraži, tad sakydavo tarnams, kad reguliariai jai sakytų pačius įvairiausius komplimentus. Taip ir “prilipo”, kad Kleopatra iki šių dienų laikoma gražuole.

Jeigu ir Jums nepatinka Jūsų nosis - rekomenduojama operacija. Nosies operacija yra dažniausiai daroma operacija visame pasaulyje. Tai greitas ir paprastas būdas kardinaliai pakeisti savo veidą. Tokia smulkmena, tačiau tokia reikšminga.

Nosies operacijos galimybės

Susiviliojus nosies operacija nereikia išlaisvinti savo fantazijos ir pasirinkti kuo neįprastesnę nosį. Kai kurie dažnai pas chirurgą atsineša garsenybių nuotraukas ir tiki, kad pakeitus jų nosį kaip žinomo žmogaus - visas veidas taip pat sėkmingai pasikeis. Deja, taip nenutinka, tad būtinai klausykite chirurgo patarimų, kurie gali Jums išgelbėti gražų veidą.

Nosies korekcija yra pati populiariausia operacija pasaulyje, tad nieko keisto. Kad daugelis chirurgų tikina galintys padaryti stebuklus. Visgi, tokia operacija turėtų naudotis tik tie, kurie tikrai turi probleminę ir veidą gadinančią nosį: plačios šnervės, kuprelė arba labai plati nosis. Tokios problemos labai grietai pataisomos ir kainuoja pigiai.

Lengvas laikas po operacijos

Renkantis šią operaciją galite džiautųsi ir tuo, kad nosies operacija nereikalauja nei ypatingo pasiruošimo, nei ypatingos priežiūros po operacijos. Teisybę sakant, nereikalauja jokio pasiruošimo. Svarbiausia nueiti pas chirurgą ir aptarti ko norite.

Štai kai operacija jau yra atlikta - reikia bent dvi savaites nešioti specialių laikiklį, kurio tikslas padėti Jūsų nosytei gražiai suaugti. Praėjus savaitei po operacijos ištraukiamos siūlės, tad tai vienas paskutinių apsilankymų pas chirurgą.

Kuomet nosis visiškai sugis, o tai reikalauja apie du mėnesius laiko tarpo, galite džiaugtis dailiomis linijomis ir nebijoti, kad forma gali kisti. Po operacijos kartais klientai užsinori dar vienos, kad forma būtų dar labiau patobulinta, tačiau šiuo atveju vėlgi labai naudinga pasitarti su chirurgu, kuris įvertins ir pasakys ar verta toliau tęsti operacijas.

Geras chirurgas siekia padėti žmogui, o ne užsidirbti iš jo.