Operacijos Lietuvoje: pasirinkimas ir galimybės

2018-01-26 | Ligos.lt

Lietuvoje, kaip ir likusiame pasaulyje, plastinės operacijos yra kokybiškos ir padeda efektyviai išspręsti net ir labai sudėtingas sveikatos problemas. Žinoma, norint efekto labai svarbu susirasti tikrai gerą chirurgą, kurios paslaugos bus geros. O šiuo metu chirurgų pasirinkimas labai platus, tad kiekvienas, kuris ieško, ras tai, kas užtikrina, jog chirurgija padės atrodyti taip, kaip labiausiai norite.

Plastinės operacijos Lietuvoje labai stipriai pažengusios į priekį ir šiuo metu galima rasti labai platų skirtingų paslaugų asortimentą. Žinoma, visada pasitarus su chirurgu poreikiai gali pasikeisti, tačiau svarbiausia yra pradėti paieškas, kurios dažniausiai vainikuojamos puikiu rezultatu.

Lietuvoje dažniausiai pasirenkamos ir pačios reikalingiausios yra šios operacijos:

  • Krūtinės operacijos. Ją renkasi ne tik tos moterys, kurios nori pasididinti krūtinę, tačiau ir tos, kurios siekia gražesnių linijų.
  • Tuo pačiu veido plastika yra labai populiari. Ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Veido plastikos metu dažniausiai koreguojama nosis, tuo pačiu pakeliami akių vokai, taip pat patempiama oda siekiant jai suteikti kur kas daugiau elastingumo ir jaunatviškumo.
  • Atlėpusios ausys taip pat gana dažna operacija ir ji gana dažnai pavadinama ne tik plastine, tačiau būtina operacija, kuri padeda jaustis ir atrodyti kur kas gražiau.
  • Riebalų nusiurbimas populiariausias vyresnio amžiaus moterų tarpe, tačiau ir jaunos vis dažniau susidomi šia procedūra. Visgi, chirurgai dažniausiai pirmiausia rekomenduojam keliauti į sporto salę, kadangi ten galima palikti daugelį riebalų. Tiesa, ne visus, tad kai kuriais atvejais riebalų nusiurbimas yra vienintelė pagalba norint atsikratyti riebalų.
  • Taip pat į chirurgus dažnai kreipiasi vyrai, tad mitas, jog plastinė chirurgija yra skirta tik moterims. Gana dažna kreipimosi priežastis - ginekomastija. Per didelė krūtinė dažniausiai atsiranda dėl liaukų, kurias panaikinti gana paprasta. Štai todėl kreiptis į profesionalus tikrai verta. 

Atrodyti puikiai šiuo metu tikrai gali kiekvienas asmuo, kuris to nori. Svarbiausia pasirinkti gerą chirurgą, kuris yra pasiruošęs suteikti visapusiškas paslaugas ir užtikrinti, kad jūsų naujas kūnas tobulai Jums patiks.