Simas Rodovičius

Gydytojas
Specilizacija: Skubiosios medicinos gydytojas
Miestas: Kaunas
Vieta: LSMU ligoninė Kauno klinikos
Adresas:
Papildyti informaciją (pildo gydytojas)

Gydytojo įvertinimas

Gydytojo profesionalumas
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai
Gydytojo bendravimo įgūdžiai
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai
Gydytojo rūpestingumas
Labai Blogai
Blogai
Vidutiniškai
Gerai Labai gerai

Atsiliepimai apie gydytoją

Apsilankius skubios pagalbos skyriuj ~6val jau 4h kentėjau dėl be priežasties pradėjusių skaudėti raumenų ir sąnarių, vietoj tyrimų ar bent jau nuskausminamųjų, kuriuos gavau apsilankęs vėliau kitoje klinikoje, turėjau stebėti neprofesionalų daktaro elgesį. Tik įėjus daktaras demonstratyviai tėškė mano bylą ant stalo, kaip jau galėjau numatyti taip išreikšdamas nepasitenkinimą mano buvimu, ir papūtęs lūpą sukryžiavo ant krutinės rankas. "Nu, tai ko čia atėjai?" pasitiko "šiltai" mane budintis gydytojas. Tik pradėjus aiškinti, pakeltu tonu grubiai buvau pertrauktas "Prie esmės ko tave šiandien atvežė?" Papasakojus istoriją jis pašiepė "Nu ir ką išsikvietei dėl to taksą su žiburėliais?" Tikriausiai per emocijas pamiršęs faktą, kad keliauti į klinikas ar ne sprendimą priima paramedikai ir pacientas dėl to nėra kaltas. . Gydytojas atsisakė tirti, "tai lauk kol poliklinika atsidarys ir tirkis arba jei nori darytis čia mokėk iš savo kišenės". Nežinau ar tokia yra Kauno Klinikų politiką tokiais atvejais, ar dar vienas išsireiškimas kaip su taksu su žiburėliais ir kito atsiliepimo atvejo pincetas.lt portale su siūlymu pacientei keliauti į "Nuarą" ir būti "užmigdomai". Taip pat svarbu pažymėti, kad konsultacijos dokumentacijoje (ligos anamnezėje) nebuvo paminėti mano pagrindiniai nusiskundimai – raumenų ir sąnarių skausmai bei šaltkrėtis, nors būtent dėl šių simptomų ir kreipiausi į skubios pagalbos skyrių.
Dėmesio, tai yra subjektyvi lankytojo nuomonė! Portalo administratoriai neprisiima atsakomybės už pateikiamas nuomones.