Kreipiausi su 12-kart virš normos eozinofilija, dusuliu, širdies plakimais, krūtinės skausmais. Gydytoja pareiškė kad "vis tiek taip bus" ir kad "nemoku gyventi". Nepaskyrė jokio gydymo, tepasakė vėl pasitikrinti kraują po mėnesio ir vėliau. Su tokiu atmestinumu ir panieka pacientui dar nebuvau susidūręs.
Dėmesio, tai yra subjektyvi lankytojo nuomonė! Portalo administratoriai neprisiima atsakomybės už pateikiamas nuomones.
Gydytojo įvertinimas
Atsiliepimai apie gydytoją