Ar verta darytis nosies pertvaros operaciją?

2018-04-17 | Ligos.lt

Daugelis kosmetinių operacijų atliekamos ne tik dėl grožio, tačiau norint pagerinti žmogaus gyvenimo kokybę bei sveikatą. Paprasčiausiai atrodo, kad daugelis, kurie ryžtasi operacijoms, yra labai paviršutiniški, kadangi siekia pakoreguoti kūno linijas. Visgi, tam tikros kūno korekcijos gali kardinaliai pakoreguoti žmogaus gyvenimą. Ne tik todėl, kad jis kur kas labiau pasitiki savimi, tačiau ir vardan psichologinių aspektų, kurie padeda užtikrinti, jog žmogus kur kas geriau jausis. Viena iš tokių operacijų yra nosies pertvaros operacija, kuri tuo pačiu garantuoja, kad žmogus kur kas lengviau ir patogiau kvėpuos.

Atsakyti į klausimą, ar nosies pertvaros operacija jums yra reikalinga, gali tik chirurgas. Tad daugelis žmonių labai daug laiko sugaišta dar namuose apžiūrinėdami savo nosytę iš visų pusių. Tačiau tiesa tokia, kad kartais žmonės labai perdeda ir pati operacija tikrai nėra reikalinga, kadangi per didelis siekis atrodyti tobula ir kai kuriais atvejais net nenatūraliai – blogas žingsnis.

Taip pat reikia įvertinti tai, kad šio tipo operacijos dėl išvaizdos daromos labai retai. Tai reiškia, kad suprastus, jog operacija gali jums leisti geriau kvėpuoti, o kai kuriais atvejais ir mažiau knarkti – reikia pasirinkti šį variantą, kadangi dėl grožio galima ieškoti ir kitų alternatyvų. Pavyzdžiui, išmoki tinkamai naudotis dekoratyvine kosmetika, kuri gali kardinaliai pakeisti veidą ir tuo pačiu sumažinti nosytę arba pakreipti ja norime linkme. Bet kuriuo atveju, grožis yra tik viena pusė ir labai svarbu, kad sveikata taip pat būtų puiki. Tokiu atveju galiausiai pavys pasiekti geriausią rezultatą ir džiaugtis nuostabia bei sveika išvaizda. O to daugelis mūsų ir nori. Visgi, be pastangų to pasiekti deja nepavyks.

Geriausiai atsakyti į klausimą, ar jums verta darytis nosies operaciją gali chirurgas, kuris įvertinęs jūsų situaciją patars, kaip geriausiai su ja susitvarkyti. Nosies pertvaros operacija yra kur kas paprastesnė ir Lietuvoje atliekama labai dažnai.