Krūtų didinimas: kaip pasiruošti?

2018-02-19 | Ligos.lt

Krūtų didinimo operacija šiuo metu yra tokia pat dažna, kaip kad ir nosies korekcija. Žmonės džiaugiasi, kad esant poreikiui gali ne tik pasididinti krūtinę, tačiau tuo pačiu suteikti jai simetriškesnę formą. Kadangi šiuo metu tiek daug klinikų teikia savo paslaugas - kiekvienas asmuo pagal savo poreikius gali susirasti jam labiausiai tinkamą variantą.

Krūtų didinimas riebalais vis dažniau pasirenkamas. Tai puiki galimybė vienos operacijos metu pasididinti krūtinę ir tuo pačiu sumažinti riebalinį sluoksnį tose kūno vietose, kurios jūsų neramina.

Operacija gana greita ir paprasta. Nereikalauja jokio pasiruošimo. Žinoma, pateiksime kelias rekomendacijas. Kelis patarimus pateiks ir chirurgai, tačiau dažniausiai jie labai minimalūs ir paprasti.

Pasiruošimas turi prasidėti nuo pačios geriausios klinikos pasirinkimo. Šiuo metu galimybių yra tikrai daug. Ir atsiduoti siūlome tai klinikai, kurios chirurgas pateiks rekomendacijas, kaip galima kur kas labiau supaprastinti operaciją.

Siūlome kuo sveikiau maitintis, kadangi tai bet kuriuo atveju leis kūnui kur kas geriau jaustis, o kartu su tuo dažniausiai ir žaizdos kur kas greičiau gyja. Taip pat neskubėkite vartoti sintetinių vitaminų. Viską galima gauti kartu su maistu, kuris taip pat turi būti subalansuota. Jeigu nenorite, kad krūtų didinimas riebalais jums keltų kokių nors problemų - siūlome pasiimti bent kelių mėnesių atostogas darbe. Tokiu atveju pilnai atsigausite po operacijos ir galėsite sėkmingai grįžti į darbą be jokio diskomforto.

Įvertinkite tai, kad po operacijos bent kelias savaites galite justi diskomfortą, tad dažniausiai nesinori imtis jokių darbų. Būtent susiplanuokite taip, kad pooperacinis laikotarpis būtų ramus ir leistų jums nieko neveikti tik gulėti lovoje ir ilsėtis.

Susikurkite tokias sąlygas, kurias net ir pooperacinį laikotarpį pavers paprastu ir patogiu.

Geras pasiruošimas leis pasiekti ir kur kas geresnius rezultatus. Tuo pačiu reikia nepamiršti, kad būtinas ne tik fizinis kūno paruošimas, tačiau tuo pačiu ir psichologinis. Įvertinkite, ar tikrai krūtų didinimas riebalais jums yra reikalingas. Būtinai pasikliaukite chirurgo patarimais bei rekomendacijomis. Jis turi daug patirties, tad dažnai mato tai, apie ką pacientas net nepagalvoja.