Lūpų putlinimas: pagrindinėinformacija, kurią turi žinoti kiekviena(s)

2017-10-12 | Ligos.lt

Norite, ad Jūsų lupos atrodyti tarsi modelio nuo žurnalo viršelio? Galite tokias turėti! Šiais laikais itin populiarus lūpų putlinimas, kuris leidžia ne tik padidinti lūpas, tačiau tuo pačiu ir suteikti joms simetrijos, ištaisyti gamtos paliktas „klaideles“.

Lūpų putlinimas yra viena populiariausių ir dažniausiai pasirenkamų procedūrų, kuri leidžia atrodyti puikiai ir tuo pačiu nesugadinti savo sveikatos. Nors prekybos vietose yra labai daug blizgių, kurie putlina lūpas, tačiau jų sukuriamas efektas yra trumpalaikis. Norint daugiau naudos rekomenduojame kreiptis į profesionalą.

Lūpų putlinimas atliekamas naudojant vietinę nejautrą, taigi po atliktos procedūros tikrai nereikia laiko, kad galėtumėte vėl sėkmingai mąstyti. Dažniausiai procedūra atliekama vos 10 minučių ir jau po pačio pirmo dūrio, kuris yra atliekamas labai kruopščiai - matysite pirmus rezultatus. Gydytojas nuolatos per veidrodėlį rodys atliekamus veiksmus, kad pacientas matytų kokia yra procedūros eiga.

Visiškai natūralu, kad po atliktos procedūros lūpos gali būti kiek patinusios. Taip yra paprasčiausiai todėl, kad į jas buvo bedama adata. Dažniausiai po kelių dienų patikinimas visiškai dingsta ir lūpos įgauna natūralų putlumą, atrodo labai gražiai. Po atliktos procedūros nereikia kažkaip labai ypatingai prižiūrėti lūpų, tačiau gydytojas dažniausiai duoda specialiai paruoštą knygelę, kurioje detalizuojama, kaip galima rūpintis savo lūpomis, kad jos dar ilgiau išliktų putlios ir tuo pačiu gražios. Juk lygiai taip pat kaip dėmesio reikalauja neputlintos lūpos, taip pat reikia rūpintis ir tomis, kurios yra papildomai gražintos.

Lūpų putlinimas atliekamas naudojant hialurono rūgštį (tai dažniausias pasirinkimas). Ši medžiaga yra visiškai nekenksminga žmogui, tačiau norint, kad lūpos atrodytų natūraliai – labai svarbu kreiptis į kvalifikuotą kosmetologą arba chirurgą, kuris tvarkingai atliks savo darbą ir leis Jums džiaugtis patobulintomis lūpomis.

Lūpų putlinimas yra labai paprasta procedūra, kuri nustebina ir nudžiugina vis daugiau žmonių. Jeigu sudominome – tereikia pasirinkti specialistą, kuris yra pasiruošęs pagražinti Jūsų lūpas. Kai paslaugos tokios paprastos ir visiems prieinamos – išbandyti galimybes verta!