Naujiena Lietuvoje: hiperbarinė deguonies terapija jūsų sveikatai

2023-11-24 |

Hiperbarinė deguonies terapija yra naujiena Lietuvoje, kurią jau galima išbandyti apie porą metų. Visgi, ne visi apie ją žino, todėl kviečiame susipažinti su procedūra, kurios pakanka vos kelių seansų po 60-90 minučių.

Hiperbarinė deguonies terapija – kas tai?

Hiperbarinė deguonies terapija yra itin aukšto slėgio kameroje daroma procedūra. Jos metu organizmas gauna apie 6-8 kartus daugiau deguonies nei esant gryname ore, natūraliomis sąlygomis. Deguonies koncentracija ląstelėse sieks net iki 97 proc.

Ši terapija skatina natūralius atsigavimo procesus po ligų, traumų; stiprina imunitetą; padidina gyvybingumą; pagerina koncentraciją ir atmintį; sumažina nuovargį, padidina energiją bei ištvermę; pagreitina ląstelių atsinaujinimą ir padeda kovoti su senėjimu; pašalina toksinus; atnaujina odos ląsteles ir pagerina kraujotaką. Įdomu tai, jog seanso metu sunaudojama net 400-700 kcal, todėl tai veikia lyg gera treniruotė.

Kam ypač naudinga?

  • Mamoms ir vaikams: palengvina alergijos simptomus; išvalo organizmą; leidžia psichologiškai atsipalaiduoti.
  • Mamoms po nėštumo: suaktyvina medžiagų apykaitą; reguliuoja svorį; išvalo organizme po nėštumo užsilikusius toksinus; leidžia pailsėti, todėl iš dalies veikia kaip masažai.
  • Onkologiniams ligoniams: išvalo kūną po gydomųjų intervencijų (chemijos, spindulių); sustiprina imunitetą sistemą.
  • Turintiems silpną imunitetą: išvalo organizmą; sustiprina imunitetą; atpalaiduoja kūną ir protą; greitai atstato po traumų.

Sanatorija Druskininkuose bei ilgas sąrašas gydytojo paskirtų procedūrų taip pat gali palengvinti minėtus simptomus.

Terapija gydo ir galvos skausmus, migreną, aukštą kraujospūdį, širdies ligas, stimuliuoja kraujotaką bei širdies veiklą. Lengvina apsinuodijimo sukeltus simptomus. Atstato audinius po nudegimų. Teigiamai veikia autizmu sergančius vaikus.

Grožis ir estetika

Hiperbarinė deguonies terapija yra procedūra, kuri naudinga ne tik vidaus organams, bet ir išoriniam grožiui. Ji regeneruoja odos bei kitus audinius, nes skatina kolageno ir elastino gamybą. Taip pat greitina randų, žaizdų gijimą, gerina plaukų būklę ir spartina augimą. Na, o metantiems svorį, kaip minėta, padės sudeginti 400-700 kcal per seansą bei mažins celiulitą.