Nuoširdžiausi dekui! Už profesionaluma,pagalba musu mamai labai pagerejo nuo Jūsu skirtu tableciu! Mes esam dekingi ir laimingi kad dar yra tokiu Gydytoju iš didžiosios raides! Aciū Jums! Svetlana Bosiene
Dėmesio, tai yra subjektyvi lankytojo nuomonė! Portalo administratoriai neprisiima atsakomybės už pateikiamas nuomones.
Gydytojo įvertinimas
Atsiliepimai apie gydytoją