Vizitas buvo nemaloniausias, kokį tik yra tekę patirti, laukiausi ir turėjau temperatūros, nuvykus pas gudytoją, ji vengė kontakto liepė nueiti nusipirkti covido testą! Grįžus, pasidarius, jis buvo teigiamas, tada ji skubiai liepė važiuoti namo, nes man bus persileidimas, nukraujuosiu išsikviesiu greitąją kažkur ten išveš į Klaipėdą gal, anot gudytojos. Nėščiai moteriai nepatikrinus visiškai nieko liepė važiuoti namo, nes persileisiu, tokia gudytoja negali dirbt tokio darbo. Man išeinant seselė nors paklausė ar geriu kokius vitaminus, nes daktarei rūpėjo tik, kad kuo greičiau išsinešdinčiau...
Dėmesio, tai yra subjektyvi lankytojo nuomonė! Portalo administratoriai neprisiima atsakomybės už pateikiamas nuomones.
Gydytojo įvertinimas
Atsiliepimai apie gydytoją