Puiki jauna specialistė. Diagnozavo , nuramino ir viską ramiai paaiškino.
Arminas
Šiandien teko lankytis Klaipėdos universitetinėje ligoninėje Jūra korpuse.Pas LOR gydytoja Monika Srebaliūtė, nuostabi jauna specialistė.Viska apžiūrėjo kruopščiai,paaiškino mano situaciją ir paskyrė gydymą.Ačiū rekomenduoju 100%.
Dėmesio, tai yra subjektyvi lankytojo nuomonė! Portalo administratoriai neprisiima atsakomybės už pateikiamas nuomones.
Gydytojo įvertinimas
Atsiliepimai apie gydytoją